Projeler

EDEBIYATHABERLERI.COM
edebiyathaberleri.com Cihat Albayrak ve Ayşe Ünsal tarafından kurulmuş Türkiye'nin en sık güncellenen edebiyat haber sitesidir.

http://www.edebiyathaberleri.com

VAN YAZARLAR VE ŞAİRLER DERNEĞİ

2015'te Cihat Albayrak'ın kurucu başkanı olduğu Van Yazarlar ve Şairler Derneği faaliyetlerine başlamış ve bölgede kültürel etkinliklerin merkezi haline gelmiştir.

http://www.yazarlardernegi.com

HAYAL BİLGİSİ
2011 yılının Mart ayında Van Erciş'te Cihat Albayrak tarafından kurulan Hayal Bilgisi Edebiyat Dergisi yayın hayatına devam etmektedir ve en son 18. sayısı çıkmıştır. 

http://www.hayalbilgisi.com

EDEBIYATDERGISI.ORGTürkiye'de yayın hayatını sürdüren edebiyat dergilerinin künye/iletişim bilgilerini okurlara düzenli olarak sunmak maksadıyla kurulmuş, Türkiye'nin Edebiyat Dergisi Arşivi niteliğindeki internet sitesidir. Yayınlanmakta olan dergilere ulaşmaya çalışan özellikle genç okurlar ve yazar adayları dergilere bu adresten ulaşabilmektedir.

http://www.edebiyatdergisi.org

PEARLMULLET.COMVan Gölünde yaşayan tek canlı türü olan İnci Kefali Balığı hakkında hazırlamış olduğumuz İngilizce yayın yapan bir tanıtım sitesidir. Yabancılara balığı tanıtmayı ve bölgeye turist çekmeyi amaçlamaktadır.

http://www.pearlmullet.com


ERCISLIEMRAH.COM / Ercişli Emrah Şiir Ödülü
ercisliemrah.com alan adlı internet sitesi Cihat Albayrak tarafından, Ercişli Emrah'ın tanıtılması maksadıyla kurulmuştur. Sitede Ercişli Emrah'ın hayatı, şiirleri, Emrah ile Selvi Hikayesi, bestelenen ve çeşitli sanatçılar tarafından seslendirilen eserlerinin videoları bulunmaktadır.

Ercişli Emrah Şiir Ödülü ise ilk olarak Hayal Bilgisi Edebiyat Dergisi tarafından 20 Mart 2015'te düzenlenmiştir. Türkiye genelinden 350 eserin katıldığı yarışmada 1.'ye 1000 TL ödül verilmiştir ve 2. Ercişli Emrah Şiir Ödülü çalışmalarına başlanmıştır.

http://www.ercisliemrah.com


HUZUR KOLEKSİYONCUSU


Huzur Koleksiyoncusu Cihat Albayrak'ın ilk kitabıdır. Şiir türündeki eserin ilk baskısı tükenmiştir.